Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim !
750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Pet-Technic GLC Plus Paste Kedi Köpek Eklem Güçlendirici Glukozamin 100 Gr.

İçerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda

Tüm gönderilerimiz MNG Kargo ile yapılmaktadır.

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
%100 Müşteri Memnuniyeti

Kedi ve Köpekler için Eklem Güçlendirici

Glukozamin-Kondroitin

 BİLEŞİMİ: Vitamin C, Vitamin E, Glucosamin HCl, Chondroitin Sulfate, Methylsulfonyl methan sulfate (MSM) Malt Ekstratı, Yulaf Unu, Bitkisel Yağ içerir.

KULLANIM SAHASI:

PET-TECHNIC GLC-Plus Paste, kedi ve köpeklerin, eklemlerinin güçlendirilmesinde, kıkırdak dokunun fizyolojik yapısının korunmasında, kıkırdak çevresindeki bağ dokunun sağlamlaşmasında kullanılır. Osteoartrit ağrılarından dolayı hareketlilik azaldığında,  yaşam kalitesi, konfor seviyesi düşer, aktivite ve davranış bozuklukları oluşur. 
PET-TECHNIC GLC - Plus Paste, yaşlı kedi ve köpeklerin eklem ve kıkırdak hasarlarında onarıcı etki yapmak, yangıyı gidererek ağrıyı azaltmak, Osteoartrit etkilerini yavaşlatmak amacıyla formüle edilmiştir. Genç hayvanlarda ilerleyen yaşlarda Osteoartrit oluşmasına önlem olarak da kullanılır. İçeriğindeki;

Glucosamin HCl ve Chondroitin Sulfate'ın fonksiyonu, eklemlerde sürekli baskı ile oluşan inflamasyonu doğal olarak azaltmak, kolajen yıkımını azaltarak eklemleri sağlıklı tutmak, kolajen yapımını uyararak sakat eklemlerin düzelmesine destek olmaktır. İki madde birlikte sinerjik etki yaratır. Glucosamin HCl ve Chondroitin Sulfate birlikte alındığında eklem esnekliğinin ve hareketliliğinin artmasına yardımcı olur.

Methylsulfonyl Methan Sulfate'ın fonksiyonu, eklem yapım sürecinde ihtiyaç duyulan sülfür kaynağını sağlamak ve eklem tamir sürecini hızlandırır. Yangıyı ve ağrıları da azaltıcı etkisi vardır.

KULLANIM ŞEKLİ: Öğünden önce, tüpün üzerinden yalama, pati üzerine sürerek veya mamasına karıştırarak 2-4 cm yedirilebilir.

GENEL UYARILAR: Çocukların ulaşamayacağı yerde, serin ve kuru olarak, direkt güneş ışığı ile temas etmeden,  oda sıcaklığında, ağzı kapalı şekilde muhafaza edilir.

RAF ÖMRÜ: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.

NET: 100 g

TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...