Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim !
750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Mix Pet, evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz online pet mağazasıdır. Altı farklı e-ticaret platformunda varlığını sürdürmekte olup müşterilerine en iyi ürünleri sunan Mix Pet, kedi köpek kuş balık kemirgen ve sürüngen kategorilerinde birçok ürünle siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

Sevimli dostlarımızın yaşamını daha güzel bir hale getirmek için kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlerle buluşturmayı amaçlamaktayız. Misyonumuz, bu doğrultuda devam etmekte olup yeni nesil ithal ve yerli ürünlerin bir araya gelmesiyle birlikte patili dostlarımızın refahını arttırmaktır.

Sektördeki yolculuğumuz her geçen gün sizler sayesinde büyüyerek ilerlemektedir. Evcil hayvanlarımız için en iyi ürünleri sizinle paylaşabilmek bizim en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yenilenen ve artan ürün skalamız ile kısa zamanda petshop sektöründe önemli bir konuma gelmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin gizliliğini korumak, fiyat politikalarımızdaki düzenlilik, adil satış şartları Mix Pet ailesi olarak başlıca ilkelerimizdendir.

‘’Sevdiğimiz canlar için keyifli alışverişler dileriz.’’

Yükleniyor...