Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim !
750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

Daha güvenli bir alışveriş yapabilmeniz için tüm önlemleri alıyoruz!

Mixpet.com.tr güvenilir bir site mi?

Sitemizin her aşamasında güvenliğiniz için maksimum tedbirleri alıyor ve özel bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmıyoruz.
 
Kişisel bilgileriniz bizimle güvende!
Mixpet.com.tr olarak gerekli olmayan hiçbir bilgiyi istemiyor, paylaştığınız bilgileri üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşmıyoruz.
 
Her aşamada güvendesiniz!
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sertifikası ile güvence altında.
Ödeme işlemleri, yeni üyelik, üye girişi ve sipariş işlemleri de dahil özel bilgilerinizi girdiğiniz bütün alanlar 128 bit SSL sistemi ile korunmaktadır. Kilit işaretinin kapalı olduğu durumlarda girdiğiniz bilginin üçüncü şahıslar tarafından görünmesi mümkün değildir.
 
Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmiyor!
Mixpet.com.tr sitesi, hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini kaydetmez. Girdiğiniz kart bilgileri şifrelenerek anında bankaya gönderilir.
SSL sertifikası ile korunan ödeme aşamasında girdiğiniz bilgileri personelimizin dahi görmesi mümkün değildir.
 
Dilediğin gibi öde!
Kredi kartı ile alışveriş yapmak zorunda değilsiniz. 2 farklı ödeme seçeneği arasından dilediğinizi tercih etmekte özgürsünüz.
 
SSL Sertifikası nedir?
SSL (Secure Socket Layer) Güvenli Giriş Katmanı anlamına gelen, bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin korunmasını sağlayan güvenlik protokolüdür.

Sitemizde bilgi girişi yaptığınız bütün alanlarda http:// yerine https:// şeklindeki güvenli alanda işlem yapılır. Bu aşamada web tarayıcınızdaki kilit işaretinin kilitli konumda olduğunu görebilirsiniz.

Güvenliğiniz hakkında her konu için 0(552) 878 18 78 nolu telefonu arayabilir veya iletişim formu üzerinden bize yazabilirsiniz.

Mixpet.com.tr sitesi olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Mixpet.com.tr sitesi alt yapısınında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size gösterek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez .

Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için Mixpet.com.tr sitesi güvenli ödeme sistemini oluşturan sayfalarda 
GeoTrust 256 Bit SSL sertifikası kullanılmaktadır.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanamaz, kayıt edilemez ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir.

Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.
Sistemimizde kredi kartıyla yapılan işlemler için, Kredi Kartı güvenlik kontrolü olarak adlandırdığımız ek güvenlik prosedurleri uygulanmaktadır.


 
Yükleniyor...