ŞUBAT FIRSATI ! Akvaryum Ürünlerine Özel Sepette Ekstra %10 İndirim ŞUBAT FIRSATI ! Akvaryum Ürünlerine Özel Sepette Ekstra %10 İndirim ŞUBAT FIRSATI ! Akvaryum Ürünlerine Özel Sepette Ekstra %10 İndirim ŞUBAT FIRSATI ! Akvaryum Ürünlerine Özel Sepette Ekstra %10 İndirim
750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Köpek Tasması

Köpek tasması, birçok farklı seçeneği olan tasmalarda en çok tercih edilen boyun tasması, pire tasması ve bel tasmalarıdır. Köpekler dışarı çıkmayı seven ve tuvaleti için dışarı çıkarılması gerek bir hayvandır. Köpek tasmaları da bu dışarı çıkma esnasında sizden uzaklaşmaması ve kaybolmaması için onun rahat hareket edeceği bir mesafe ayarlayarak dışarıca gönül rahatlığı ile dolaştırmanız için üretilmiştir. Dışarı çıktığında yerlere sürüneceği çimlerde yuvarlanacağını düşünürsek dışarı çıkarken pire tasması kullanmanızı tavsiye ederiz. Pire kene gibi küçük canlıların sevimli dostumuzu rahatsız etmemesini ve hastalanmamasını tercih ederiz. Küçük canlılardan sevimli dostumuzu korumanın en kolay yolu pire tasması kullanmaktır. Birbirinden renkli ve kaliteli tasma modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Köpek Tasması Nasıl Takılır?

Köpek Tasması Nasıl Takılır? Sorusu çoğu köpek sahibinin aklına takılan sorulardan biridir. Köpek tasması köpeğinizin boynuna göre ayarladıktan sonra ip kısmını kanca yöntemi ile kolaylıkla takılabilir. Tabii birçok farklı kullanımlı köpek tasması vardır. Kullandığınız veya kullanmak istediğiniz köpek tasmasını kullanım kolaylığı ve köpeğinizin ihtiyacına göre tercih etmelisiniz. 
Köpeğinizi gezdirmek için bir tasma tercih etmek istiyorsanız pire tasmasını kullanmanız önerilir. Dışarı çıktığında köpeğiniz çok sevinir ve çimlere ya da herhangi bir yere sürünme ihtiyacı duyar ve bu süründüğü oynadığı mekanlarda pire – kene gibi hayvanları çekebilir bu yüzden pire tasmasını gezdirmeye çıkardığınızda kullanabilirsiniz. 
Zincir Tasma Nasıl Takılır? Sorusunda ise zincir tasma tutacakları elinize zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kanca sistemi ile kolayca takılabilen bu ürünler kolay kullanımlı, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerdir.
Köpek tasması büyük ırka ve küçük ırka farklı bedenlere ve boyutlara sahiptir. Ayarlanabilen bel tasması, göğüs tasması, büyük ırk köpek tasması, orta ırk köpek tasması ve küçük ırk köpek tasması, yavru köpek tasması, eğitim tasması, köpek gezdirme ipi de satın alabilirsiniz. 

Köpek Tasması Fiyatları

Köpek tasması fiyatları birçok marka ve modele göre değişmektedir. Aynı zamanda güncel olarak fiyatları değişen bu ürünler köpekleriniz için köpek mamasından sonra en çok ihtiyaç duyacağınız ürünlerden biridir. Köpek maması seçerken köpeğinizin yavru mu, büyük ırk mı, küçük ırk mı ya da orta ırk mı olduğuna nasıl dikkat ediyorsanız köpek tasması alırken de aynı şekilde düşünmelisiniz. Köpeğinizin sağlığı için köpek mamasını köpeğinizin vücut gereksinimlerini karşılayacak besin değerlerine sahip olup olmadığını kontrol etmelisiniz.  Birçok köpek maması üreticileri mamaların içerisine besin değerini yükseltmek için vitamin ve mineraller ekleyerek köpeğinizin ek besine ve vitamine olan ihtiyacını azaltmayı ön görmüşlerdir fakat yeterli gelmiyorsa köpek vitamin ve ek besinlerini veterinerinize danışarak kullanabilirsiniz. Köpek mamasını seçerken köpeğinizin sevdiği mamayı kullanmaya özen göstermelisiniz. 
MixPet’te kaliteli ve uygun fiyatlı birçok farklı model sahip köpek tasmasına sahip olabilirsiniz.
 
Yükleniyor...