Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim ! Mobil Uygulamamıza Özel 1000 TL Üzeri Alışverişlerinize 100 TL İndirim !
750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

CrystalPro Aqua Conditioner Akvaryum Su Düzenleyici 125 ml.

İçerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda

Tüm gönderilerimiz MNG Kargo ile yapılmaktadır.

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
%100 Müşteri Memnuniyeti
Aqua conditioner-su düzenleyici;
Sudaki amonyak, klor ve zehirleyici ağır metalleri bağlayıp etkisiz kılar. Akvaryum canlıları için gereken sağlıklı suyu temin eder. İçeriğindeki ilave mineraller balıklara daha sağlıklı bir ortam sağlar. Suyun ph ını değiştirmez. Etkisi çok hızlıdır. İster su değişimi için hazırlan değişim suyunda, ister direkt olarak akvaryuma dökerek kullanılabilir. Tüm tatlı su ve tuzlu su akvaryumlarında kullanıma uygundur.
Teknik Bilgi: Genellikle şebekelerde musluk suları klorlama yöntemiyle dezenfekte edilmeye çalışılmaktadır. Musluk suyundaki klor oranı sürekli değişmekle birlikte genellikle balıklar için zehirleyici miktarın üstündedir. Musluk suyundaki klor sadece balıkları zehirlemekle kalmaz akvaryum filtre ve kumunda bulunan yararlı bakterilerin de ölmesine neden olur. Bu durumda eko sistem bozulup nitrifikasyon oluşmaz. Dolayısıyla suda amonyak seviyesi de yükselir. Sudaki bulanıklık ve kokudan bu anlaşılabilir. Musluk suyundan veya doğadan alınan sulardan klor dışında amonyak, arsenik ve zehirleyici ağır metaller de gelir. Tüm bunların etkin şekilde giderilmesi için aqua conditioner sıvı katkımızın içeriğinde gereken inorganik moleküller bulunmaktadır. Amonyağı, klorü, kloramini ve zehirli ağır metalleri bağlayıp nötralize eder. Bunlara ilave olarak mineralce yetersiz olan musluk suyuna elektrolitik mineraller katıp balıklar için doğal bir su koşulu oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca balıkların daha canlı renklere kavuşması için iyot içermektedir. 
Kullanım Şekli: Ayrı bir kaptaki değişim suyunun her 100 litresi için 5 ml ekleyiniz. Suyu iyice karıştırıp en az bir saat bekletiniz. Bu süre zarfında değişim suyu sıcaklığını kontrol edip akvaryum suyuyla aynı sıcaklıkta olmasını sağlayınız. Akvaryumunuzun fitre ve ısıtıcılarını kapatıp değişim suyu kadar akvaryumdan su çekiniz. Aqua conditioner ile hazırladığınız suyu akvaryuma yavaşça ilave ediniz. 125ml si 2.500 litreye yeterlidir. Yaklaşık 15 damla 1 ml, bir kapak 7 ml dir.
TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`dan sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...